Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

2% z dane

E-mail Print PDF

 Vďaka Vašim 2% z dane občianske združenie Prístav nádeje každoročne zrealizuje mnohé zmysluplné verejno-prospešné projekty, prostredníctvom ktorých pomáha ďalším...

 

Ďakujeme za Vaše rozhodnutie prispieť na projekty, ktoré nachádzajú odozvu práve medzi Vami (projekty sú zamerané na zvýšenie kvality života osôb so zdravotným postihnutím, na pomoc ľuďom v núdzi – v hmotnej aj sociálnej, na podporu detí i dospelých, pomoc seniorom).

V roku 2017 ste nám prispeli sumou 666,17 eur.

V uplynulom období sme aj vďaka Vám tak zrealizovali mnohé podujatia, napríklad 3.ročník Biatlonu (nielen) pre hendikepovaných, výnimočné motivačné stretnutie s americkými vyslancami pre sledge hokej, odovzdali sme potravinové balíky dokopy už takmer 300 osobám v núdzi, zrealizovali módnu prehliadku spoločenských šiat vozičkárov, ale aj Charity dňa – dňa neobmedzených možností, kedy sme hrali živé Človeče, nehnevaj sa a zapísali sa tak do knihy Slovenských rekordov a mnohé, mnohé ďalšie projekty.

Zároveň ďakujeme všetkým umelcom, moderátorom, spevákom športovcom, spisovateľom a mnohým jednotlivcom... inými slovami ľuďom, ktorí nám počas projektov nezištne pomáhajú.

Ďakujeme, že ste našou súčasťou, ďakujeme za Vašu podporu a finančnú pomoc. Aj za tú, ktorú nám preukážete v roku 2018.

Už teraz máme pre Vás pripravené mnohé podujatia – projekty, ktoré spájajú, motivujú, zlepšujú kvalitu života, či dodávajú nádej.

Ďakujeme!

 

Údaje na poukázanie 2% z dane:

Právna forma: Občianske združenie

Názov: Prístav nádeje, o.z.

Sídlo: Zvolen 960 01, Družstevná 2410/16

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO/SID): 42198551 

 

Ako nám môžete poukázať 2% z dane nájdete tu:  http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/

 

 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 21 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 168
Content View Hits : 255196