Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klub priateľov Prístavu nádeje

E-mail Print PDF

Staň sa aj ty Klubovým priateľom...
a vďaka príspevku 10€ pomôžeš  jednému dieťaťu/dospelému, ktorého život ohrozuje vážna choroba/zdravotné postihnutie, alebo sa nachádza v inej zložitej životnej situácii,
bojovať s bariérami a aktivizovať ho k činnosti...
 
Čo Vám ponúkame za Vašu podporu?
Darovacia zmluva : Zašleme Vám darovaciu zmluvu a zaradíme Vás alebo Vašu spoločnosť do Klubu priateľov občianskeho združenia Prístav nádeje.
Pravidelné informácie: Každý mesiac dostanete správy o realizácii a rozvoji projektu občianskeho združenia Prístav nádeje, fotografie, spätné väzby od ľudí, ktorým sme pomohli.
Logo: Vaše logo umiestnime na internetovú stránku občianskeho združenia Prístav nádeje medzi našich partnerov.

Viac o klube:

1. Klub priateľov Prístavu nádeje združuje darcov a priaznivcov združenia, ktorí sa podieľajú na plnení stanov združenia, podporujú združenie finančne alebo materiálne. Členom Klubu priateľov sa automaticky stáva každý, kto pravidelne prispieva na účet združenia, a to minimálne sumou 10 eur za mesiac po dobu jedného roka, alebo túto čiastku (prípadne aj vyššiu) jednorazovo uhradí na účet združenia č.: 4015300792/7500 vedeného v ČSOB.
 
2. Členom klubu sa tak stáva každý, kto za rok uhradí poplatok 120€.
 
3. Členovia Klubu priateľov získavajú zo svojho členstva výhody, najmä sa môžu kultúrnych a spoločenských akcií organizovaných združením zúčastňovať bezplatne. Taktiež dostávajú pravidelný newsletter o činnosti združenia a majú ďalšie výhody.

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 2 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 341782